(+48) 790 570 558 sklep@poshlady.pl
Home » Aktualności » DZIEŃ OTWARTY DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH

DZIEŃ OTWARTY DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH

12 czerwca w czwartek od godziny 17.00 organizujemy wieczór otwarty, podczas którego zaprezentować będziemy mogli nasz salon oraz zapoznać Państwa z naszymi markami. Spotkanie umili poczęstunek oraz lampka szampana.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w tym ważnym dla nas dniu.

Każda pani, która nas odwiedzi 12 czerwca otrzyma kartę stałego klienta, uprawniającą do 10% rabatu.

Tego dnia chcielibyśmy Państwu zaproponować udział w naszej akcji. Przygotowaliśmy zaproszenia, które prosilibyśmy o rozdanie spośród swoich klientek. Zaproszenia te uprawniają do otrzymania karty ze stałą 10% zniżką. Bardzo prosimy o opieczętowanie Państwa pieczęcią, czy opisanie rewersu zaproszenia. To ważne, gdyż jedynie w ten sposób będziemy wiedzieli, który z naszych Partnerów nas polecił. Dla Państwa ważne jest to, ponieważ każde zaproszenie, które do nas wróci daje szansę otrzymania kuponu o wartości 1000 zł. Chcemy nagrodzić tego Partnera, który zaprosi do nas największa liczbę klientów.

Mamy nadzieję, że pomysł się Państwu spodoba i że systematycznie z korzyścią dla Państwa i dla nas będziemy organizować promujące akcje.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>